Напівсуха машинна стяжка

ШВИДКО, ІДЕАЛЬНО, РІВНО, ЧИСТО ТА ЕКОНОМНО!

Хочете зробити рівну підлогу у квартирі за півдня – звертайтесь до нас

ПЕРЕВАГИ НАПІВСУХОЇ СТЯЖКИ

Цей вид стяжки називають напівсухим тому, що суміш потребує мінімальної кількості води для отримання якісного розчину. Відповідно, час на висихання підлоги суттєво скорочується у порівнянні із звичайною стяжкою!
Швидкість
Завдяки оптимізованій технології напівсуха стяжка набагато пришвидшує ваш ремонт! Роботи у двокімнатній квартирі можуть займати всього півдня, а час на висихання такої стяжки — мінімальний.
Чистота робіт
Суміш для напівсухої стяжки подається по шлангах від пневмонагнітача, який знаходиться на дворі. Тож вам не потрібно буде носити складові до сумішей і бруднити під’їзд та ліфти. Уявіть, суміш може подаватися на висоту до 25 поверхів і до 100 метрів по горизонталі!
Заощадження коштів
Вартість роботи за квадратний метр звичайної та напівсухої машинної стяжки не різниться. То де ж тут економія, спитаєте ви? Рахуймо разом: ви не платите за підйом матеріалів на поверх, за прибирання під’їзду та ліфту, а ще, ви не втрачаєте час, поки сохне звичайна стяжка! Якщо підрахувати все це — економія буде значною!
Ідеально рівна поверхня
Після того, як напівсуха стяжка укладена та вирівняна, її поверхня обробляється шліфувально-затирочною машиною. І саме завдяки такій обробці поверхня підлоги виходить ідеально рівною. Досягти такого ефекту за допомогою звичайної стяжки просто неможливо!
Незалежність від сезону
Чекаєте поки потеплішає надворі, щоб зайнятись внутрішніми роботами? Тепер не треба так перейматись! Напівсуху стяжку можна вкладати при зовнішній температурі до -10 і ваша підлога від того не постраждає!

ЕТАПИ РОБОТИ

Розчин для машинної стяжки готується за допомогою розчинонасоса. А суміш подається на місце укладання по гумовому шлангу під натиском повітря. Та розподіляється по всій поверхні вручну.

Потім за допомогою оптичного та лазерного нівелірів формуються маяки і направляючі. За отриманими напрямними створюється поверхня цементно-піщаної стяжки.

За допомогою рейки ми проводимо первинне вирівнювання і виконуємо контрольні заміри рівня поверхні. За потреби — коригуємо рівень.

І вже через 10-15 хвилин починаємо найцікавіше — обробку поверхні шліфувально-затирочною машиною. Щоб створити ідеально рівну підлогу!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ЗНАТИ
  • Напівсуха стяжка створює додаткову шумоізоляцію і теплоізоляцію підлоги.
  • Вона не деформується, не піддається зсувам чи пошкодженням та виключає можливість навіть мінімальної усадки.
  • Може використовуватися під будь-яке фінальне покриття підлоги.
ВАРТІСТЬ РОБІТ

Фінальна вартість робіт залежить від багатьох факторів: обсяг робіт, місцезнаходження об’єкта, товщина стяжки та завжди розраховується індивідуально.
Більш того, якщо ви замовляєте у нас комплекс робіт — можете розраховувати на знижку!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ НАЙКРАЩИЙ РЕМОНТ?
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

Телефонуйте:

+38 (096) 033-69-99

Чекаємо вас в офісі:

місто Вінниця, вулиця Трамвайна 3

Ми працюємо з 9.00 по 18.00 З понеділка по п’ятницю

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК PROФЕСІОНАЛА