Тепло і сухо має бути в кожному домі!

ОПАЛЕННЯ ТА САНТЕХНІКА ВІД PROФЕСІОНАЛІВ

Консультуємо, проєктуємо, встановлюємо. Несемо відповідальність за кінцевий результат. Даємо гарантію 5 років на системи опалення!

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Від вибору системи опалення залежить не тільки комфорт вашого дому, а й розмір рахунків, що будуть вам приходити щомісяця. Тож тут треба підходити дуже зважено, а ще краще – покладатися на професіоналів!
Обираємо устаткування
• В першу чергу, визначаємо, який має бути опалювальний котел: газовий, твердопаливний або електричний.
• Обираємо труби: поліетиленові, поліпропіленові, мідні, металопластикові чи металеві.
• Визначаємось з радіаторами: алюмінієві, сталеві, біметалеві чи чавунні.
Монтаж та тестування

• Цей етап складається з кількох кроків: прокладення і монтаж трубопроводів системи опалення, приєднання радіаторів опалення до системи трубопроводів, монтаж опалювального котла і включення його в систему.

• Після того, як система встановлена, проводиться тестовий запуск для тестування на можливі протікання і їх усунення.

Проєктуємо майбутню систему
• На ваш об’єкт виїздить інженер-теплотехнік. Він збирає всю необхідну інформацію, щоб спроєктувати майбутню систему.
• Після визначення всіх особливостей будівлі, створюється проєкт системи опалення по якому будуть відбуватись всі роботи.
Запуск системи
Після усунення всіх можливих недоліків починається підготовка до запуску. Якщо тиск в системі стабільний і відповідає нормативному впродовж доби — ми досягли бажаного результату! Все ідеально працює!
І це ще не все!

Після запуску системи опалення, для правильного розподілу тепла, проводиться балансування основних контурів опалення. Ми розширюємо або звужуємо діаметри на зворотних кранах радіаторів опалення. Від першого радіатора до останнього . Це дозволяє рівномірно обігрівати усі приміщення.

ВИБІБ КОТЛА

Газові котли, краще обирати двоконтурні. Адже вони можуть не тільки обігрівати приміщення, а й воду. А це суттєва економія, бо вам не знадобляться додаткові баки-акумулятори або бойлер.

З твердопаливним котлом не все так просто. 99% твердопаливних котлів одноконтурні, у них відсутній контур ГВП. До того ж в їх комплект, як правило, не входить циркуляційна помпа, група безпеки, бак-акумулятор або бак непрямого нагріву ГВП та інше устаткування. Тож заздалегідь треба буде подбати, як буде нагріватись вода для особистих потреб.

Ми завжди рекомендуємо замовляти монтаж систем опалення комплексно, адже тоді наші професійні монтажники і інженери супроводжують вас по всіх етапах роботи. А ще, не забувайте, що ми даємо гарантію на свою роботу!

А ЯК ЩОДО САНТЕХНІКИ?

Якщо ви хочете бути впевненими в тому, що всі системи вашого дому будуть працювати бездоганно — замовляйте монтаж в одній компанії! Майстри, що встановлюватимуть вам систему опалення і нагріву води, краще спроєктують якісне підключення сантехніки до своєї ж системи. Бо саме вони знають всі особливості! Щоб не прийшлось потім шукати крайніх — довіряйте професіоналам!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ЗНАТИ
  • В нашій компанії працює кілька професійних бригад
  • Виконуємо роботу швидко, якісно в поставлені терміни
  • Можемо виконати ремонт будь-якої складності і масштабу
  • Використовуємо у роботі тільки професійні матеріали
  • Вміємо, любимо і працюємо за новаторськими технологіями
  • Завжди контролюємо якість робіт і даємо гарантію на виконані проекти
ВАРТІСТЬ РОБІТ
Вартість встановлення систем опалення і сантехніки завжди індивідуальна, і залежить не тільки від об’єму роботи, а й від обраної системи. Але наші ціни вас приємно здивують — звертайтесь за прорахунком вартості! Більш того, якщо ви замовляєте у нас комплекс робіт — можете розраховувати на знижку!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ НАЙКРАЩИЙ РЕМОНТ?
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

Телефонуйте:

+38 (096) 033-69-99

Чекаємо вас в офісі:

місто Вінниця, вулиця Трамвайна 3

Ми працюємо з 9.00 по 18.00 З понеділка по п’ятницю

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК PROФЕСІОНАЛА