Швидко. Якісно. PROФЕСІОНАЛЬНО

Демонтаж, монтаж стін та перестінків
Стяжка підлоги та шпаклювання стін
Встановлення систем опалення та сантехніки
Декоративні роботи по дизайн проєкту

ПЕРЕВАГИ РЕМОНТУ ПІД КЛЮЧ

Найголовніша перевага — ви отримаєте повний комплекс робіт за помірні гроші, але з високою швидкістю і якістю. Чому так? Бо у нас є укомплектовані бригади, які можуть виконати ремонтні роботи будь-якої складності. Вам не потрібно буде на кожен вид роботи шукати нового виконавця і чекати поки ви потрапите до його графіку. І всім відомо, що замовляєш гуртом — отримуєш, з рештою, дешевше. Наша компанія не виключення — на комплексні замовлення діють знижки!
Заміри та проєктування
Перший і надважливий крок у ремонті! Наші професіонали прийдуть до вас на об’єкт і ретельно його вивчать, зроблять всі заміри та оцінку робіт. Від правильності цього етапу залежить складання кошторису і проєктної документації.
Дизайн інтер’єра
Розпочинається творчий етап роботи — дизайн проєкт вашого дому! Наш дизайнер інтер’єрів вислухає ваші побажання і допоможе підібрати той дизайн, який підходить під стиль життя вашої родини.
Демонтаж
От тут вже починаються реальні роботи на об’єкті! Зняття попередньої обробки, демонтаж стін, якщо це потрібно за дизайн проєктом, демонтаж сантехніки та старих інженерних мереж.
Чистові роботи
Найцікавіше для замовника ремонту, бо тут вже починається вимальовуватися краса! Укладається підлога і проводяться декоративні роботи на стінах у приміщенні, вважайте — фінішна пряма!
Кошторис
Наступним етапом ми розробляємо проєктну документацію по об’єкту та кошторис робіт з урахуванням ваших побажань та ідей.
Підбір матеріалів
Вже з урахуванням майбутнього дизайну та технологій, що будуть використовуватись у його реалізації, наші спеціалісти підберуть найкращі матеріали для чорнових робіт та оздоблення приміщення.
Будівництво та мережі
Одразу після демонтажу розпочинається зведення нових стін і перегородок. А потім установка нових, або ремонт старих інженерних мереж і монтаж сантехніки.
Інтер’єр
Саме час починати закуповувати меблі! Наш дизайнер інтер’єру і тут не залишить вас напризволяще — проконсультує і допоможе вибрати меблі, освітлення та інші елементи декору. І все готово! Можемо вітати щасливих власників нового ремонту!

ВИДИ РЕМОНІВ ПІД КЛЮЧ

Косметичний ремонт. Цей вид не передбачає під собою серйозних змін. Можна, наприклад, поклеїти нові шпалери в кімнатах, відремонтувати або оновити підлогу, провести інші роботи, не пов’язані з повною реконструкцією. Це помітно освіжить загальний вигляд житла. Відповідно, вартість таких робіт буде невисокою.

Капітальний ремонт. Капітальні роботи, зазвичай, проводяться в новобудовах і в заселених приміщеннях. Так само це буде актуально, якщо з часом покриття стін, стелі та підлоги прийшло в повну непридатність. Капітальний ремонт відрізняється від косметичного тим, що недоліки ліквідуються, а не маскуються, комунікації замінюються на нові.

Елітний ремонт. Для реалізації ремонту класу «люкс» використовуються тільки кращі матеріали! До роботи залучаються не тільки інженери та робітники, а й дизайнери інтер’єру. Великим плюсом елітного ремонту є довговічність матеріалів, наприклад венеціанська штукатурка в будинку і натуральний камінь на фасаді будуть радувати око дуже довго!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС І ВИ ОТРИМАЄТЕ:
  • Повний комплекс послуг від демонтажу стін до декоративних робіт
  • Дизайнерський проєкт за вашими побажаннями та уподобаннями
  • Швидке завершення всіх робіт — бо ми працюємо комплексно
  • Спокій і зваженість рішень — вас супроводжуватимуть професіонали
ВАРТІСТЬ РОБІТ
Звичайно, що кінцева вартість робіт залежить від того, який тип ремонту ви оберете.

Але найголовніша перевага у ремонті під ключ — заощадження ваших коштів, бо комплексне замовлення передбачає знижки!

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ НАЙКРАЩИЙ РЕМОНТ?
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС!

Телефонуйте:

+38 (096) 033-69-99

Чекаємо вас в офісі:

місто Вінниця, вулиця Трамвайна 3

Ми працюємо з 9.00 по 18.00 З понеділка по п’ятницю

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК PROФЕСІОНАЛА